| Cris_Cristina_1983 a întrebat:

Care vi se pare cel mai infricosator episod din fenomene stranii? Funda daca cred si eu ca e creepy tare :* va pup

5 răspunsuri:
| smile8dream a răspuns:

Eu m-am speriat; a episodul cand capu fantomei a iesit din perete, sau cand o tragea pe uba de picioare, sau cu un caine invizibil, dar cel mai cel a fost cand in spatele unei case erau draci in pesoana. earu mai multe dar am uitat pentru ca nu m-am mai uitat de mult ..nu mai sunt episoade noi

| Cris_Cristina_1983 explică (pentru smile8dream):

Nu sti din ce sezon sunt episoadele de care ai zis?:*

| onuțadeea a răspuns:

Bună! mie cel mai înfricoșător episod mi s-a părut POSEDATA (cel cu Mary Vogel). trebuie să recunosc că m-am speriat atât de tare încât am izbucnit în plâns. oricum, pe ăsta l-am vizionat tocmai ultimul. parcă ceva mi-a șoptit că ar fi foarte înspăimântător și m-a îndrumat să-l vizionez la urmă.

| Marinuca a răspuns:

E super tare,, Acolo unde pandeste raul,,

| Cris_Cristina_1983 explică (pentru Marinuca):

Da si mie mi-a placut episodul ala happy