| ZμZμ a întrebat:

Care episod din fenomene stranii vi s-a parut cel mai infricosator? App. Va e frica dupa ce va utati?

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Momentan nu mai urmăresc emisiunea, dar mă uitam la ea când eram mai mică. Îmi amintesc că episodul meu favorit era cel în care un băiat începe să aibă un prieten imaginar, mama sa aflând ulterior că acest prieten era un copil mort şi alte prostii big grin
Mă speriam, dar nu cine ştie ce. Apoi, mi-am dat seama că poveştile nu sunt reale şi că toată treaba e regizată şi astfel m-am oprit din vizionat.

| metehne a răspuns:

Buna

paiii era unu in care era un copil de vreo 3 ani.thinking pe care il poseda un demon...Sauu mai era un episod tot in gen.in care pe o femeie o poseda un demon.Si dabia a reusit preotu sa o salveze. Sii nu nu imi este frica dupa.oh go on

| tzutzcCool a răspuns:

Buna. Sincer, sunt unele episoade pe care regret ca le vad. Mi se pare ca era vb despre un demon. Familia s-a mutat acolo, dar fara sa stie ca in casa a locuuit o vrajitoare satanista. Ei, dupa ceva timp au observat lucruri ciudata
uitate si ai sa vezi. DA, EU MOR DE FRICA>>>>>

| onuțadeea a răspuns:

POSEDATA.cel mai mult m-au inspaimantat mutrele pe care le facea actrita aia (dawn westbrook) care o imita pe mary.se pare ca actrita asta chiar poate sa faca o fata dinaia infricosatoare. oricum asa e pusa, nu face ea ca vrea.asa e rolul

| onuțadeea a răspuns:

Si app. in episodul ala "posedata" m-a apucat plansul cand am vazut ca mary nu mai scapa odata de spiritul ala malefic...cat s-au chinuit saracii oameni s-o salveze

| onuțadeea a răspuns (pentru onuțadeea):

Trebuie sa recunosc ca "posedata" e singurul episod din fenomene stranii la care am planscrying

| onuțadeea a răspuns:

Avviiii daca stau bine sa-mi aduc aminte copilul ala de care spui tu avea 5 ani, nu 3. nu cumva te referi la cody ala? care vorbea cu un spirit malefic numit "omul"?