| eu_1628 a întrebat:

Hey tpu...cartile "The Vampire Diaries" sunt diferite de film?

ce filme sau seriale ati mai vazut gen The Vampire Diaries?

va pup.si multumesc

Răspuns Câştigător
| NoNameX a răspuns:

Da.Filmul e diferit de carti, deoarece scriitoarea era si cea care facea scenariul pentru film, dar producatorii au ales sa o dea afara asa ca povestea nu e cea din carte [in mare parte].
Filme/Seriale : Twilight/True Blood [altele nu mai stiu in genul astahee hee on the phone
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de folos. happy

3 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Sunt total diferite nu seamana nici macar putin, sunt la vol 5 acum si sunt un pic dezamagita, dar continui sa le citesc pentru ca totusi am ajuns departe cu ele si no.Seriale nu am mai vazut.doar Twilight care este film

| BruneTTe a răspuns:

Da. Cartile sunt foarte diferite.
Alte seriale : True blood

| AstaMica15 a răspuns:

Filmul e foarte diferit de carti si iti recomand twilight, true blood si academia vampirilor