| IWannaSmile a întrebat:

Caut si eu cateva seriale coreene interesante. Sa fie cu adolescentii de preferabil, gen musical, romance, comedy si cu baietii draguti. Ceva asemanator cu Heartstring=Acordurile iubirii. Sugestii?

Răspuns Câştigător
| Glamour612 a răspuns:

•Prosecutor Princess
•Flower Boy Ramyun Shop
•Will It Snow For Christmas?
•City Hunter
•Secret Garden
•Shining Inheritance/Brilliant Legacy
•My Girlfriend Is A Gumiho
•A Moment To Remember
•A Millionaire's First Love
•Coffe House
•Loving You A Thousand Times
•Birdie Buddy
•Love Rain
•Playful Kiss
•Boys Over Flowers
•Coffee Prince
•You're Beautiful
•Heartstrings
•Dream High (1 si 2)
•K-POP Extreme Survival
•My Princess

5 răspunsuri:
| Fiction a răspuns:

My Girlfriend is a Nine Tailed Fox; Prosecutor Princess.M-am uitat recent la un serial istoric, dar tot asa, plin de iubire--->Gu Family Book cu Bae Suzy si Lee Seung Gi; Dream High 1 si 2, Playful Kiss. Fashion King, recunosc nu m-am uitat la el, dar am citit pe mai multe site-uri descrieri si mi s-a parut interesant, diferit si dragut, mai ales ca joaca Yuri din Girls' Generation happy
Monstar am inteles ca e un fel de musical si vreau sa ma uit la el pentru ca joaca si Junhyung din Beast. 49 days,Boys Over Flowers, City Hunter..Cam atatea stiu, sper ca ti-am fost de folos si eu big grin

| IWannaSmile explică (pentru Fiction):

Mersi de raspuns! Sunt fan Girls' Generation si am citit despre Fashion King o descriere deci pare un seriale bun.

| Chupulix a răspuns:

Ai incerct Boys over flowers? E foarte dragut. happy

| IWannaSmile explică (pentru Chupulix):

Incercasem sa ma uit la primul episod dar sincera sa fiu m-a cam speriat inceputul cu baiatul acela batut.

| Theodorly a răspuns (pentru IWannaSmile):

Este o poveste foarte frumoasa despre dragoste, prietenie si sacrificiu. Este, dupa parerea mea, asemanator cu Playful kiss. Ti-l recomand cu caldura si euhappy