| radubum a întrebat:

Ce serial e mai bun pariu cu viata sau iubiri secrete

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Desi nu ma uit la niciunul, eu as vota pentru Pariu cu viata... Iubiri secrete mi se pare o tampenie, cu limbaj de mahala si actori prosti.Dar e doar parerea mea si ii rog pe fanii iubiri secrete sa nu se supere big grin

9 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Prefer,pariu cu viata,,

| InVisible99 a răspuns:

Amandoua sunt doua porcarii, fara sa supar pe nimeni e parerea mea... Iubiri secrete e un Otv in episoade, iar Pariu cu Viata e o telenovela ieftina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele sunt la fel de proaste. N-au un storyline cât de cât bun, nici actori calumea. Rahaturi.

| Nyco4ever a răspuns:

Pariu cu viata :*the best

| tashajkl a răspuns:

Pariu cu viata happy

| MirunaBera96 a răspuns:

Pariu cu viata

| Gavry a răspuns:

Fata de porcaria de iubiri secrete, pariu cu viata e mai bun.

| anja2003 a răspuns:

Pariu cu viata.

| ingherashulthau a răspuns:

Pariu cu viata forever happy