| TnCristinaa a întrebat:

Ce serial vi se pare mai frumos dintre:,,Gossip girl, Pretty Little Liars si One-tree-hill?

7 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Gossip Girl și PLL

| kar1GaNNN a răspuns:

One Three Hill, mult mai interesant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uită-te la Gossip că e terminat.
Ps. Nate din primele sezoane e al meu, apoi din sezonul 3 poţi să-l iei.
Mă întorc la Chuck ♥

| Preda_Mariana_1972 a răspuns:

Pretty Little Liars.

| justfriend a răspuns:

N-as putea alege in veci.One three hill, tocmai prin prisma perioadei in care au inceput filmarile are un aer de ''vechi'' in sensul bun, rafinat ca al unei carti bune.PLL,este un serial care te captiveaza prin misterul ce planeaza tot timpul asupra tuturor, actori frumosi si talentati si elemente super moderne si rafinate.Despre Gossip Girl ce sa mai spun? Atatea intrigi nu gasesti nici in mijlocul showbiz-ului romanesc, dar de asemenea se vad si legaturile foarte stranse dintre personaje, sentimente ce estompeaza intrigile si copilariile.Si nu in ultimul rand, iubirea dintre Chuck si Blair e inegalabila de alt cuplu.Nu stiu daca ai pus intrebarea pentru a afla parerile celorlalti sau fiindca vrei sa te apuci de unul si esti indecisa. Daca e a doua varianta, nu rata niciunul, chiar daca au multe episoade fiindca e pacat.

| RALUCA22223 a răspuns:

Pretty Little Liars! Este vorba despre 5 fete, una dintre ele dispare si se constata cum ca ar fi moarta.Pe parcursul sezoanelor ele vor sa afle cine a omorat-o, de aici pornesc multe secrete. Exista si un personaj obsesiv care le hartuieste pe fete numit 'A', ele incearca sa descopere cine este punand cap la cap piesele, insa intr-un final descopera cine este faptasul.Nu-ti zic mai mult pentru ca as distruge farmecul. oricum e decizia ta la ce sa te uiti. big grin
Funda?

| Emmo a răspuns:

Pretty Little Liars