| HarryPotterForever a întrebat:

Ce seriale frumoase stiti? Eu urmaresc CSI New York si am urmarit Friends. V-am spus asta ca sa va faceti o idee despre ce m-ar interesa. Multumesc.
P. S. : Va rog sa nu raspunde-ti cu Vampire Diares, Gossip Girl si alte seriale de genul acesta.

Răspuns Câştigător
| micky a răspuns:

Dexter, Lie to me, Grey's Anatomy, Dr. House, The O.C., Prison Break, CSI Miami, 90210, Fringe, Californication, One Three Hill

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

True Blood
Pretty Little Liars
United States Of Tara
The Big Bang Theory
How I Met Your Mother
Hot In Cleveland

| BruneTTe a răspuns:

Fringe! Trebuie neaparat sa-l vezi. Eu acum sunt la sezonul 2 si sunt tare pasionata de el.
Ar mai fi:
-Lie to me [ tot politist ]
- 90210 [ cu adolescenti, dar foarte frumos ]
- Pretty little liars
- Prison break [ desi cred ca l-ai vazut deja ]

| BruneTTe a răspuns:

Poate si asta te ajuta : http://www.tpu.ro/......ie-sa-fie/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca urmaresti Csi NY cred ca-ti va placea Criminal Minds, sau Criminal Minds Suspicious Behavior.
Eu urmaresc Gilmore Girls si Scrubs - care e mortal