| HarryPotterForever a întrebat:

Ce seriale frumoase urmariti? Eu urmaresc CSI New York si am urmarit Friends. V-am spus asta ca sa va faceti o idee despre ce ma intereseaza. Mutumesc.
P. S. : Va rog sa nu raspunde-ti cu Vampire Diares si Gossip Girl, sau alte seriale dde genul acesta. Ma intereseaza seriale adevarate si frumoase.

Răspuns Câştigător
| TahionN a răspuns:

Dexter, The mentalist, John Doe, Lie to me, Fringe, Supernatural, The big bang theory...printre preferatele mele. Garantez pentru ele!

7 răspunsuri:
| AG a răspuns:

Criminal Minds, Supernatural, Blood Ties, Pretty little liars, Lie to me, Gilmore Girls, Skins

| SuperMagicSmile a răspuns:

Pai,eu urmaresc Pretty Little Liars,True Blood,United States Of Tara, The Big Bang Theory, Hot In Cleveland

alt serial pe care il aodr si care seamana cu Friends este How I Met Your Mother

sper sa-ti placawinking

| amicumms a răspuns:

Incearca ''Cougar Town'' http://www.imdb.com/title/tt1441109/, este un serial comedie

| amicumms a răspuns:

Incearca Cougar Town http://www.imdb.com/title/tt1441109/, este un serial comedie

| TahionN a răspuns:

Pentru cei care nu au vazut serialele gen: The mentalist, Lie to me insa au vazut CSI, Criminal minds. veti avea un soc (in mod placut) la vizionarea celor vizate de mine.tongue Eu m-am uitat la CSI dupa ce am vazut The mentalist si pare atat de comun si de plictisitor (asta nu inseamna ca e plictisitor, ci doar ca am vazut ceva ce mi-a palcut mult mai mult).

| codry98 a răspuns:

Pretty Little Liars, 10 Things I Hate About You...dar sa stii ca si Gossip Girl si Vampire Diaries sunt frumoase happy

| Adredemesconf a răspuns:

Iti recomand Heroes.