| SaranghaeYo a întrebat:

Cei care stiu serialul Vampire Knight Guilty, imi poate sa spuna si mie ce se intampla cu yuuki? Pana la urma pe cine alege, pe Zero sau pe Kanamae? Si la sfarsit ce se intampla cu fiecare? Zero moare sau Kanamae, sau alt cineva? Iar yuuki cum a devenit vampir? Cine a muscato?

Va rog sa imi spuneti. Funditaaaa

2 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Din pacate sunt socata! Deci in primele episoade din Vampire Knight Guilty,Zero aproape o sarutase pe Yuuki(iar manga chiar a sarutato nu aproape),eram sigura ca o sa il aleaga pe Zero,dar din pacate ramane cu Kaname.Mie una nu imi convine.Iar de murit, nu se stie sigur, De muscat este muscata de catre Kaname tocmai de aia cred ca ramanese si cu el.

| TraficantaDeVisee a răspuns:

Pai Yuki incepe sa aiba tot felul de viziuni de cand era mica iar Kaname ( care era de fapt fratele ei ) o musca pentru. a o transforma intr-un pursange ( asa cum era de fapt dar mama ei i-a anulat genele de vampir)....pana la urma dupa o lupta ei pleaca de la academie ( Kaname, Yuki, Ruka si Hanabusa ) dar Zero ramane acolo si ii promite ca intr-o zi daca va fi nevoie o va ucide ( deoarece el era nun vanator de vampiri ) happy cam atat... Funda?