| SaranghaeYo a întrebat:

Fanii serialului de desene anime Vampire Knight Guilty, imi poate sa spuna si mie ce se intampla cu yuuki? Pana la urma pe cine alege, pe Zero sau pe Kanamae? Si la sfarsit ce se intampla cu fiecare? Zero moare sau Kanamae, sau alt cineva? Iar yuuki cum a devenit vampir? Cine a muscato?

Va rog sa imi spuneti. Funditaaa

4 răspunsuri:
| valy31 a răspuns:

Sa-ti explic. Yukki a fost tot timpul un vampir.Ea este sora lui Kaname. Cand ea afla asta se duce de partea fratelui sau si sunt iubiti(se pare ca asa fac vampirii). Povestea inca nu s-a terminat deci inca nu se stie cu cine va ramane ea pana la urma. Pana acum nimeni nu a murit asa ca stai linistitahappy

| Mymy_9543 a răspuns:

Deci...din cate am inteles eu, Kaname nu este chiar fratele ei...adica el este cel mai vechi dintre vampiri, in vena stramosilor lui nu exista nici macar putin sange uman, de aceea el era un vampir de neam pur si el traieste in corpul fratelui lui Yuuki. Ma rog sa trecem peste, cred ca stiai asta.
Si Yuuki a devenit vampir pentru ca a fost muscata de un vampiri de neam pur, adica, Kaname. Ea pleaca cu Kaname pentru ca era fratele ei, si nu spune nimic ca ar fi iubiti.In fine, din cate am inteles Zero ii spune ca o sa o omoare daca o mai vede, plus ca si Yuuki a facut o idiotenie cand l-a muscat pe Zero. Asa dar nu este sigur momentan cu cine ramane, pentru ca a aparut o manga noua si acolo yuuki se saruta cu zero, deci, o sa fie si un sezon al III - lea in care ei doi o sa fie impreuna. Ok, sper ca te-am ajutat, asta mai stiu si eu de la niste prieteni, ce am mai tradus de pe net, ce am mai vazut blah blah blah laughing rolling on the floor

| wolfyna a răspuns:

Yukki a fost un vampir transformat in om de mama iei sa o protejeze. kaname este fratele ei la sfarsit ea pleaca cu kaname si nu moare nici kaname nici Zero

| floOory a răspuns:

Trebuie sa urmeze si sezonul 3 Vampire Knight Destini... dar mai e pana aparetongue