| Maylat_Yo_Cosmyn_1995 a întrebat:

Cine imi zice niste filme cu masini Ford Mustang si Audi?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Filme în care apar mașini de genul:Mad Max (1979),Vanishing Point (1997),Gone In Sixty Seconds (2000),Need For Speed (2014), Jack Reacher (2012),The Transporter: Refuelled (2015),Drive (2011),The Big Lebowski (1998),Gone In 60 Seconds (1973),alte mărci, alte filme, mai vezi și aici:
https://editorial.rottentomatoes.com/......ovie-Cars/

7 răspunsuri:
| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Sunt filme cu ford culoare rosie si audi negre. De care vrei?

| Maylat_Yo_Cosmyn_1995 explică (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nu conteaza

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Maylat_Yo_Cosmyn_1995):

Eu nu stiu de nici unele. Ma mai uit la din astea - Bunicul lui Audi -
https://www.youtube.com/watch?v=TQGjkf_WaSY

| StefanCosmin a răspuns:

The Transporter

| CoSmyN1924 a răspuns:

Orice film din seria Fast and Furious.

| Smecheru_Cata_1989 a răspuns:

Sugerez sa te uiti la need for speed inceputuri