| dragos1234567890 a întrebat:

Hey tpu.Cum se numeste filmul ala despre o familie care merge cu masina si fac un accident,dar ei nu stiu de asta. apoi se petrec lucruru ciudate in casa lor, si vine unul si le spune ca sunt doua feluri de fantome 1cele care stiu ca au murit 2cele care nu stiu ca au murit.etc.Dau funda pentru cine imi spune cum se numeste filmu.

Răspuns Câştigător
| TeoJoy a răspuns:

Haunting of Winchester house.

1 răspuns:
| unknownn a răspuns:

Nu stiu daca asta e, dar vezi: Premonition(Premonitia se traduce in romana)