| DarkVampiress a întrebat:

Hey TPU!
De 2 saptamani ma chinui sa gasesc un film de pe paramount channel difuzat prin octombrie 2015, este despre o fata care parintii ei au murit si s-a angajat la o casa de "papusi" (sper sa intelegeti laughing ) acolo barbatii faceau ce vroiau cu ea pana cand un pictor a vrut sa o cumpere doar pentru a o picta.......Pana la urma cei doi s-au indragostit si ea a ramas insarcinata dar din pacate a murit la nastere.

Daca stiti cumva filmul, va rog ajutati-ma! Dau funda :*

1 răspuns:
| Raven a răspuns:

Știu un film asemănător doar că tipul era fotograf, nu pictor iar ea n-a murit. Pretty baby(1978)
https://www.youtube.com/watch?v=X11Zlw1NcVo