| KizooBebee a întrebat:

:* E adevarat ca dupa ce se termina sezonul 4 din The Vampire Diaries, sezonul 5 va fi inlocuit de spin-off-ul The Originals si dupa aceea va veni un sezon nou din The Vampire Diaries? Si... Imi puteti spune cine va aparea in The Originals?
Fundita!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred că vor înlocui nimic. Nu prea au cum, având în vedere rating-ul pe care-l are TVD-ul.

The Originals va debuta cu un prim episod pilot, inclus în TVD, episodul 20 al sezonului 4, în care vor fi introduse majoritatea personajelor importante ce vor apărea în " The Originals ".

Ai aici mai multe detalii: http://vampirediaries.wikia.com/wiki/The_Originals_%28TV_Series%29

3 răspunsuri:
| Antonia981 a răspuns:

De fapt, The Originals nu o sa aiba nicio legatura cu The Vampire Diaries in afara de cei originali si Hayley din TVD.Doar episodul 20 sez 4 din tvd va avea o leg cu primul episod din The Originals

| Morphines a răspuns:

The Original este un spin-off, adica un alt serial in care vor migra cativa actori din TVD care va continua fara o parte din actori!winking

| crystygye a răspuns:

Nu.vor rula impreuna.