| madaadam a întrebat:

erau mai de mult pe jetix sau fox kids niste desene cu o fata care se lupta cu tot felul de oamnei rai iar la sfarsitul episodului arata cate un truc de magie daca nu ma insel fata care prezenta trucurile de magie era chinezoaica stiu ca imi placeau foarte mult desenele alea iar acum nu mai sunt multe desene cu care am copilarit eu daca stiti ajutati-ma va rog dau funda si vot multumesc

Răspuns Câştigător
| Smerix a răspuns:

Diabolik`? sau Tenko and the guardians of the magic?

5 răspunsuri:
| Vichtory a răspuns:

Sabrina?

| Bubu1234 a răspuns:

Uite aici episoade din desene copilariei noastre:x www.deseneanimate.biz Succes Funda?; x

| pinkpinqdanaa a răspuns:

HERriet?
Copiii de la 402
Sabrina vrajitoarea

Este vorba de london de la ZAck si cody? e avea un film cv de genu! :* funda?

| luiza05 a răspuns:

Printesa Tenko happy

| luiza05 a răspuns:

Printesa Tenko happy