| LorenaBmw a întrebat:

Ce desene va placeau inainte de pe Minimax, dar de pe Jetix si Fox kids?!
Fundoi cele mai frumoase.

Răspuns Câştigător
| Anytsa a răspuns:

Fox kids:
Viata lui Louie, Familia Tofu, Ce'i cu Andy?, Copiii de la 402,
Jetix:
Oraselul lenes, H2o, Kim Possible.

Minimax:
Zambetul lui Sharon, Mica sirena.

11 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Pe minimax-capsunica
pe jetix-spioanele
de fox kids n-am auzit.

| NoNameJunior a răspuns (pentru NoNameJunior):

IMI PLACEAU.acum,nu m-a mai pot uita la ele caci mi se par enervante.

| IMC90 a răspuns:

Minimax - Zambetul lui Sharon (mi-a placut mult), bine, aveam 13 ani.

Jetix si Fox Kids - Nimic, slabe canale

Poate eventual Jack piratul cel teribil.

Denumirile care ti le-am dat sunt in romana, fiindca asa am vazut si eu serialele.

| Millanteria a răspuns:

Buna.
Pe minimax -> capsunica, horseland
Pe jetix -> spioanele, hannah montana
Have a nice day!

| RyugaHideki a răspuns:

Viata cu louie
Ce-i cu andy
Copii de la 402
Piratul Jack cel teribil
si multe altele... Cu niste caini detectivi; cu 2 tipi care inventau chestii si traiau in lumea dinozaurilor (imi amintesc cand a denumit un fluture. elefant rolling on the floor )

| Rush a răspuns:

Viata cu Louie si Copiii de la 402, Orasul Purceilor(sau ceva de genul), si cam atat big grin mai erau dar nu mai tin minte.

| ALLYALLY22 a răspuns:

Minimax-horsland,zambetul lui sharlot,iacari, bibi vrajitoarea.
jetix-h20, hannah montana,magiceni di waverly place,cei cu andi, copii de la 402, ...multe si pe fox kid denis pericol public

| MadaTeIntreaba a răspuns:

Pe Minimax Capsunica pe jetix Spioancele si de Fox kids nu am auzit

| ilovemilka a răspuns:

Mie de pe minimax imi place zambetul lui sharon:X
spioanele, copiii de la 402. Cam atat, funda?

| tybyshorr a răspuns:

Salve.Mai copiilor din ziua de astazi,astea nu mai sunt desene animate, cautati pe youtube: Nu Pogodi, Sandy Bell... daca vreti desenele animate adevarate ale anilor '80

Bafta!

| refower a răspuns:

Viata cu Louie, Copii de la 402, Piratul Jack cel teribil, Sandokan(de pe Minimax), Ocolul lumi in 80 de zile (minimax), Mai erau alea cu animalutele alea 2 ce tebuiau sa desfaca vraja facuta de stapani,Desenele alea cu Yoyo si DocCroc,Pokemon,SonyX,Galctic Footbal,alea cu Sgongoku,pilotii Nascar, Omul de Fier, Cei 4 Fantastici,Diabolicu(ceva de genu), Naruto, mai sunt o gramada de desene da nu imi mai aduc aminte...