| PяInCєSs a întrebat:

Se uita cineva la The Vampire Diaries (Jurnalele Vampirilor)? M-am uitat la tot serialul pana la sezonul 4 iar sezonul 5 am inteles ca apare prin octombrie. Intrebarea este : Serialul este facut din toate cele 8 volume? Si daca nu sezonul 4 din ce volum este facut? Vreau sa imi cumpar cartile sa e citesc pentru ca nu am rabdare pana apare sezonul 5. Va rog sa ma ajutati :*

Răspuns Câştigător
| deliutza07 a răspuns:

Daca ai vrea sa citesti carea mai bine ai citi toate volumele pentru ca filmul nu este exact ca si cartea si nu vei intelege...)

| PяInCєSs explică (pentru deliutza07):

Ma intereseaza sa vad cu cine ramane Elena laughing sper ca cu Damon

| deliutza07 a răspuns (pentru PяInCєSs):

Imi pare rau pentru tine..dar..in carti... Damon moare crying

| PяInCєSs explică (pentru deliutza07):

Apoi reinvie laughing) Cica ar ramane cu Matt straight face Chiar ca sunt diferite cartile happy

4 răspunsuri:
| Clauditapisicuta a răspuns:

Cred ca da!