| Kosminutza12 a întrebat:

happy Imi puteti spune la ce ore pot vedea serialul Senzationalul Om Paianjen pe Disney Channel, in timpul saptamanii si in weekend, va rog? Ar trebui sa fie difuzat de minim 2 ori pe zi, cred.
Pana acum era la 9:00 dimineata si la 22:05 seara in timpul saptamanii, iar in weekend, bineinteles ca la 14:45 si la 22:30. Acum s`a modificat programul TV de pe Disney Channel si nu mai e difuzat la acele ore in timpul saptamanii.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Probabil nu se mai difuzeaza in timpul saptamanii, ci numai in weekend, la orele pe care deja le stii. Am consultat programul tv si Senzationalul Om Paianjen apare doar sambata si duminica. Poate in viitor il vor reintroduce de luni pana vineri.

| Kosminutza12 explică (pentru dannyel86):

Mulumesc mult! Sa speram ca pe viitor asa vor face! happy

1 răspuns: