| Mary012 a întrebat:

Imi puteti spune si mie niste filme gay?
Am vazut pana acum Love Simon, Hidden Kiss, The way he looks.

10 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Să vezi neapărat Call me by your name și Brokeback Mountain, sunt superbe. Și Free Fall (2013)

| Mary012 explică (pentru MadRaven):

O sa le vad, mersi!

| MadRaven a răspuns (pentru MadRaven):

Mai este și God's own country (2017) în care unul dintre tipi e Gheorghe, un emigrant român.

| J0B0MAT a răspuns:

Dallas Buyers Club

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mysterious skin

| Mary012 explică (pentru anonim_4396):

A fost tare interesant filmul, mersi!

| crystynamarya2000 a răspuns:

Dintre toate filmele cu gay mi-a placut foarte mult Love Simon.Dar te poti uita si la looking.

| Cățelul22 a răspuns:

Eu îți zic un anime care mi-a placut mult, si aștept sezonul 2 cu nerăbdare (o sa apara in film in 2019 yay ) se numeste: Yuri on ice, sper să-ți placă rolling on the floor)

| MayaBlack13 a răspuns:

Este un serial pe nume Skam (pe altă limbă) fiecare sezon, diferită poveste din câte am înțeles. Eu însă m-am uitat decât la sezonul 3, un sezon cu iubire între gay happy

| Mary012 explică (pentru MayaBlack13):

Frumos,am sa il caut si eu!