| crystynamarya2000 a întrebat:

Hei, vreau si eu cateva filme de dragoste, am vazut pana acum 50 de umbre ale lui Grey, Soarele din timpul noptii si Love Simon.

Răspuns Câştigător
| nastaseelenacristina a răspuns:

Fifty shades of grey, e film de sex nu de dragoste, in film de dragoste din care o SA inveti ceva si pe care o SA til amintesti Este Serendipity

| crystynamarya2000 explică (pentru nastaseelenacristina):

Mersi am sa ma uit in seara aceasta, chiar nu aveam idee ce filme sa mai vad.

4 răspunsuri:
| Mary012 a răspuns:

Sa gasesc hardu si iti spun ispre!

| Annie186 a răspuns:

The notebook; Dear John; Crazy, stupid love; Titanic; The kissing booth

| Anonima42 a răspuns:

Twilight sau saga amurg (amurg, lună nouă, eclipsa, zori de zi)