| heavenn a întrebat:

happy. In primul rand Craciun Fericit >big grin

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

-La Multi Ani si fie ca aceasta zi sa-ti dechida poarta unui viitor plin de succese, Dumnezeu sa-ti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, sanatate, impliniri si multa iubire!
Craciun Fericit!

-Happy New Year! You are a being so nice, polite, nice, honest, witty and unique in this world. Get well wishes and that my innocent lies.

.-Che questo Natale è solo il tuo amore avvolge l'anima che i tuoi amici sono i suoi dare. Vivere con il cuore di questo Natale perché questo bambino a nascere nella tua anima. Buon Natale e Felice Anno Nuovo.
-
-Espero que este invierno va a ser lo que quieras: con nieve, con una casa llena de todo el mundo, árbol de Navidad decorado. Para disfrutar de las vacaciones y lo que te da la vida. Le deseo la más feliz de vacaciones y el abrazo de buena salud y le enviaremos inmediatamente!

| DraGfirE a răspuns:

Mersi la fel si tuturor ce citesc mesajul!

| toxik a răspuns:

Craciun Fericit si tiE!

| Ovidyu54 a răspuns:

Craciun Fericit !

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și în al doilea rând noi îți mulțumim.
Crăciun fericit!
Pa, pa.