| SabinaQueen a întrebat:

In primul rand Craciun Fericit!
Ce seriale/anime-uri mai urmariti sau ce mi-ati recomanda?

9 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Supernatural
The Mentalist
The 100
Limitless (s-a facut serial dupa film)
Breaking Bad
Prison Break

| Daniellllll1 a răspuns:

Naruto,respectiv Naruto Shippuden

| Daniellllll1 a răspuns:

Suits,banshee,supernatural,The vampire diaries, the metalist(trebuie sa-l vezi), prison break.My pref series. Bafta!

| SabinaQueen explică (pentru Daniellllll1):

Ma gandesc sa ma apuc de the mentalist anul care vine! In rest si eu iubesc serialul the vampire diaries(e serialul meu preferat), m-am apucat de game of thrones si mai urmaresc si the walking dead. Anul care vine vreau sa ma apuc si de anime-uri!

| Daniellllll1 a răspuns (pentru SabinaQueen):

Ramane Suits, banshee, Supernatural.Serialele astea inca continua, in 2016 apare al 4-lea (ultimul) sezon din banshee, cred ca la fel e si cu cel din Supernatural.

| LarissssaMagdiiiiiiiiiiii a răspuns:

Expresul Polar

Ciudateni(Gravity falls)

| Gin1924 a răspuns:

Manga

| Fabian_Munteanu_1988 a răspuns:

Family guy, The Simpsons, American Dad eu m-am uitat la family guy pe acest site si uitate la toate sunt niste episoade care sunt mai nu foarte haioase dar tot uitate. Uite siteu http://www.filmeserialeonline.org/seriale/family-guy/ pe siteu asta sunt si alte seriale/filme