| INNoC3nT a întrebat:

In primul rand Craciun Fericit!:X vreau si eu niste urari de craciun mai speciale pentru cineva special!happy... cele mai frumoase vor primi >funda:Xbig grin

Răspuns Câştigător
| oanakissyou a răspuns:

~Iti multumesc ca ai aparut in viata mea si ca imi esti alaturi si la bine si la greu! TE IUBESC!
~fie ca sarbatoarea sfanta a Craciunului sa va umple casa de dragoste, lumina, fericire si liniste sufleteasca!
~Sarbatorile de iarna sa va aduca multe bucurii, surprize si indeplinirea tuturor dorintelor.
~Sper ca iarna asta va fi asa cum iti place tie: cu ninsoare, cu o casa plina de lume, cu bradul de Craciun impodobit. Sa te bucuri de aceste sarbatori si de ceea ce iti ofera viata. Iti urez cele mai fericite sarbatori si multa sanatate si iti trimit imbratisare de departe!
~De Craciun, un inger poate primi in dar doar un alt inger... FUNDA?batting eyelashes