| Ely3434 a întrebat:

:* M-am uitat la the grudge 2 cu prietenii. Nu sunt chiar experta in filme de groaza dar nu a fost de groaza, doar ii rapeau si posedau pe unii fantomele alea prost machiate, sincer dupa film i-am pus la unu scary maze ( parca asa se numea jocul cu 3 nivele cu fetita din,, the exorcist" ) si la jocul ala m-am speriat ca nu eram atenta, vorbeam cu o fata laughing) Ce filme imi recomandati care sa nu ma plictisesc si sa fie de groaza? The exorcist, the ring, paranormal activity? Ma uitam la filme dar am laptopul la reparat si pot sa ma uit doar la trailere. Vreau sa ma uit cu 3 verisori si sa ne speriem rolling on the floor) dau fundita ( sa-mi dati filme care le-ati vazut ca din trailer nu iti dai seama cat de bune filmul ). Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| TOOL a răspuns:

Buna cand am vazut ca Saw (1-7), Final Destination (1-5) sunt filme horror, m-am dat cu capu de pereti.
Uite aici filme horror care merita data o geana:
The Conjuring
The Grudge (uita-te la 1, ca 2 nu e facut de asiatici)
The Stranger inside
The Darkest Hour
The Others
The Ring
The Texas Chainsaw Massacre
The Purge
The Thing
The Mist
The Last Winter
The Last House on The Left
The Exorcist
The Exorcist of Emily Rose
The Last Exorcist
Seria Wrong Turn
Carrie
Evil dead
World War Z
MAMA
The Woman In Black
Silent Hill
Silent Hill Revelation
28 days Later
28 Weeks Later
Orphan
Drag me to hell
Chernobyl Diares
Wind Chill
A Nightmare on Elm Street
Friday the 13th
Hold Your Breath
Sinister
Si daca vrei filme cu asiatici care sa-ti bage demonii-n casa te poti uita la :
A tale of 2 sisters
Cindarella
The Cofin
Noroi
Ju-On
Rinne
Kansen(Infection)
Kyofu
Apartament 1303
Tomie: Anrimiteddo
Cure
BakjWi(setea)
Arang
Gabal
Go-Sa
Gaau si
Funda, Si te rog eu nu te uita la filme ce ti-o recomandat paul ala, ca mai mult te plictisesti.

| Ely3434 explică (pentru TOOL):

Mersi mult. Nici nu o sa ma uit la, ce mi-a dat el, am vazut ca sunt plictisitoare :*

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Case 39 sigur te sperie

| Florescu_Paul_1997 a răspuns:

Sa incepem. Daca vrei filme de groaza, violente cu mult sange, de tortura uitate la Saw1, 2,3, 4,5, 6,7 la Vile, la Final Destination 1, 2, 3, 4, 5
Daca vrei filme de groaza calsice:Cosmarul de pe stradaElm Street, Nosferatu', Onibaba
Daca vrei filme de groaza din ani 90' : Casa de ceara, It, Orasul Bantuit, Salem's Lot, Carrie, Miserry
Daca vrei filme noi de groaza;
The Last Exorcist, The exorcism of Emily Rose, The Purge, The Den, Here Comes the Devil, Conjuring, Printre demoni, Infectata etc. Fundita?

| Ely3434 explică (pentru Florescu_Paul_1997):

Care e cel mai de groaza film care l-ai vazut tu? ( un film cu posedati, unul cu fantome, cam din fiecare categorie ) :*