| oiegas20 a întrebat:

Va rog sa-mi spuneti niste filme horror care chiar v-au socat, sau care chiar v-a facut sa va speriati. Inafara de The Grudge, The Ring, The Exorcist, Paranormal Activity, etc adica am vazut foarte multe filme horror, si vreau sa vad un film care nu l-am vazut si care chiar ii horror. Multumesc mult!

9 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Dead Silence
Silent Hill
Saw (toate cele 7 parti)

| OnuOnulică a răspuns:

The Others pur şi simplu m-a şocat sfârşitul.

| faramatania a răspuns:

The Cabin In The Woods (2012),Texas Chainsaw 3D (2013),Wrong Turn (seria),[Rec] seria, Inbred (2011),Friday The 13th (2009),Thir 13en Ghosts (2001),Wolf Creek 1 și 2, Open Grave (2013),Modus Anomali (2012),Cabin Fever 1 și 2, Savaged (2013),American Mary (2012),Jug Face (2013),Martyrs (2008),The Crazies (2010),The Mist (2007),The Unborn (2009),Drag Me To Hell (2009)

| Jipa95 a răspuns:

Singurul film horror care m-a lasat cu ''sechele'' pe viata acum vazut de mine ceva timp, a fost Tenebre 2, iar de atunci am spus ca nu ma mai uit in viata mea la filme horror laughing) Recomand! happy

| printesa00 a răspuns (pentru Jipa95):

Cu ce e?

| Jipa95 a răspuns (pentru printesa00):

Un fel de monstru care ''mananca'' oamenii pe rand, pana mai raman cativa care se unesc in speranta de-al ucide laughing

| printesa00 a răspuns (pentru Jipa95):

Adica:Jeepers Creepers 2, nu?

| Sn4k3 a răspuns:

Pai niciun film horror nu prea ma sperie. Dar uite niste filme horror tari : The haunting of Whaley house, Wrong turn 1, 2, 3, 4, 5 - 2, 3, 4 sunt cele mai tari, mai ales 2. Mai este Drag me to hell si cam atat. Astea m-au impresionat pe mine... Wrong turn e tare sa te uiti ziua, dar si noaptea iar la celelalte e tare sa te uiti noaptea. A da si mai este Jeepers Creepes 1, 2, 3 si Hills have eyes - asta seamana cu Wrong turn. Cred ca este si Hills have eyes 2. Vizionare placuta!

| FuNNy121431 a răspuns:

Filmul care m-a socat a fost Shutter, ti-l recomand sa il vizionezi. Mai este si Mama, Evil dead, The purge.

Vizionare placuta happy
Funda? big grin