| denyloveyou a întrebat:

Hey TPU,nu stiti niste muzica mai noua hip-hop dar sa fie straina? facem un dans la scoala si eu ma ocup cu muzica,dar dati-mi mai multe ca sa am din ce alege,pana miercuri daca se poate. Poate imi mai dati cateva astazi ca am nevoie rapid,deci nu vreau gangnam style, altceva sa fie dar sa nu fie lenta cv gen sore-different, astept raspunsuri. Multumesc

4 răspunsuri:
| carhartt a răspuns:

Incearca Niggas In Paris.
http://www.youtube.com/watch?v=gG_dA32oH44

| denyloveyou explică (pentru carhartt):

Oh. nici chiar de genul asta ceva gen madinga sau sore d'astea

| carhartt a răspuns (pentru denyloveyou):

Pai ai zis Hip-Hop, omfg! straight face Mandinga e hip-hop? Sore e hip-hop?

| denyloveyou explică (pentru carhartt):

Pai da dar nu numai hip-hop si sore, madinga sau alessia din astea ca hip-hop nu mai vreau