| a întrebat:

pentru fanii anime... credeti ca va exista un al doilea sezon din mirai nikki? adica atunci cand yukki devine dumnezeu si povesteste murmur dupa 10.000 de ani, viitorul din jurnalul sau se schimba la un moment dat, in yuno vine sa ma viziteze. adica chestia asta m-a pus pe ganduri si oricum si yuno din a 3-a lume simte ca trebuie sa isi aminteasca ceva, iar mie cel putin mi s-a parut ca sfarsitul a fost putin taiat cu toporul. astept pareri!

Răspuns Câştigător
| Anonimul245 a răspuns:

In manga, apare o continuare uitate in engleza.e sfarsit fericit pana la urma cei 2 o sa fie impreuna big grin

7 răspunsuri:
| AmanoYuno a răspuns:

Vezi Redial smug

| Anonimul245 a răspuns:

Ai citit manga?

| explică (pentru Anonimul245):

Inca nu. Chiar ieri am cautat-o in romama dar nu am gasit-o. Cred ca o voi citi in engleza pana la urma.

| explică (pentru Anonimul245):

Merci mult pentru ajutor!

| Anonimul245 a răspuns (pentru ):

Cu mare placere happy

| Anonimul245 a răspuns (pentru ):

In manga, apare o continuare uitate in engleza.e sfarsit fericit pana la urma cei 2 o sa fie impreuna big grin

| Anon88 a răspuns:

Show ala e de ****, cine s-a uitat s-a uitat sa faca laba la fata cu par roz.

| explică (pentru Anon88):

Nu stiu de ce te-ai uitat tu la animeul ala si sincer nici nu ma intreseaza.fiecare are gusturi diferite asa ca tu poti sa te uiti la acel anime din motivel tale, si la cat de bine cunosti tu personajele pot sa pun pariu ca nici nu la-ai vazut. Apropo acea fata cu parul roz e gasai yuno. Asa ca o zi buna in continuare! Ja ne!