| anonim_4396 a întrebat:

spuneti-mi si mie va rog cum se termina silent hill 2006 ca nu am inteles nimic!

4 răspunsuri:
| emag a răspuns:

De fapt, nu a murit nimeni, fiica a reusit sa plece din silent hill, in schimb mama a ramas captiva acolo, pentru a-si salva fica, fapt ce este demonstrat in partea a 2-a aparuta in 2009, in care fiica se intoarce si invinge raul, iar tatal ei ramane acolo pentru asi gasi sotia, in timp ce fiica paraseste silent hill cu un baiat care a crescut acolo, eu as zice sa vizionezi, din nou partea 1 si sa te uiti si la partea a2-a, te va ajuta sa intelegi

Răspuns utilizator avertizat
| SnowWhite a răspuns:

Mama si fiica au murit si s-au intors acasa ca stafii.