| lovegirl15 a întrebat:

A vazut cineva filmul Silent Hill: Revelation 3D? Daca da,v-a placut? Credeti ca merita sa-l vad? Primul film, cel 2006 l-am vazut si mi-a placut, numai ca nu prea am inteles finalul.

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

Nu am vazut Silent Hill: Revelation, insa imi doresc sa-l vad.

Prima parte a fost geniala.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| iInfinityDarkness a răspuns:

L-am vazut, si prima parte si a doua, si ai dreptate, sfarsitul...hmm,dupa ce sheron a invins-o pe allesa si a distrus cosmarul din silent hill, tatal ei s-a intors sa o caute pe Rose, oricum nu cred ca asta e sfarsitul, trebuie sa mai fie o parte si as vrea sa stiu cand si daca o sa mai apara.tongue

| JeffRider93 a răspuns:

Hey.Eu l-am vazut de... vreo 4 sau 5 ori pana acum si e mai reusit decat cel din 2006, sau, cel putin asa cred.Este inspirat din jocul video creat de firma Konami:Silent Hill 3.Doar ca, unele parti din film au fost sterse, dar, in rest, filmul e super-tare.Eu ti-l recomand happy

| Lykan a răspuns:

Regret nu l-am vazut da am auzit ca e bun

| Lavrajealaa a răspuns:

Da. Chiar e reusit filmul. L-am vazut prin octombrie.