| RainbowSky a întrebat:

stiti cumva daca se va face al doilea sezon din The Secret Circle?

Răspuns Câştigător
| AiEnmaYuuki a răspuns:

Din pacate nu va fi o a 2-a parte,pentru ca nu a fost foarte populara.Din nefericire, daca un serial nu are public, sau are, dar nu suficient, este sters.Deci din nefericire, nu va fi un al doilea sezon. Oricum poti citi cartile care sunt la fel de interesante.Scuze ca nu te-am putut ajuta mai mult:*

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se stie, se spune ca au incetat filmarile. Dar multi fani au facut petitii si acum se mai gandesc daca o sa mai filmeze sezonul 2.

| DeianVendetta a răspuns:

The Secret Circle a fost anulat, deci nu va mai avea sezonul 2.

| baifrate a răspuns:

Momentan nu e anuntata o data oficiala pentru inceprea sezonului 2.Bafta!