| MrXdVlad a întrebat:

Stiti cumva daca vor face si cel de-al doilea sezon din serialul The Secret Circle?(si daca da cand va iesi)

Răspuns Câştigător
| Amilik a răspuns:

Cei de la CW NETWORK care sunt producatorii acestui serial au decis sa incheie filmarile pentru acest serial, desi totul depinde de audienta pe care o va face pana la sfarsit si de cati fani vor reusi sa stranga in urma vizzionarilor. Inca nu e nimic sigur.

| MrXdVlad explică (pentru Amilik):

Mi s-ar parea naspa sa numai scoata deoarece in ultimul episod apar ceilalti descendenti Balcoin care ar trebui sa faca cercul impreuna cu Cassie si Diana...

1 răspuns: