| anonim_4396 a întrebat:

v-ati uitat careva la filmul "Tarata in Iad", daca da v-a placut?

10 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Da, l-am vazut.
Fiind o iubitoare a genului horror, nu pot sa spun ca nu mi-a placut, insa nu se compara cu adevarate filme horror.

Pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| Drolja a răspuns:

Da! Recunosc că urâsc filmele de groază, dar ăsta e bun!
După ce l am vizionat, a trebuit să mă uit la Mr. Bean ca să dorm noaptea, ce pot zice, sunt fricoasă. tongue
Nu e cel mai bun, dar e bun

| cristiiiiiii a răspuns:

Da l-am vazut super film!

| danyshatAT a răspuns:

Da l-am vazut x_X Drag Me tO hELL ARE UN FINAL CAM nefericit straight face

| HeresyoftheUnknownGod a răspuns:

Nu, însă cunosc pe cineva care l-a văzut şi îi place foarte mult, dacă ajută cu ceva.

| ioan09 a răspuns:

Tare filmul

| a răspuns:

Da l-am vazut.E bunicel, mie mi-a placut, are unele faze SF care ma amuza, merita vazut cred eu.

| dianuuta a răspuns:

Am vazut filmul de 2 ori prima data cu catelul meu si adoua oara cu prieteni mei si este foarte frumos, este de groaza si un sfat sa nu vezi un film de groaza cu un caine ca se va speria si te va lasa sg si nu-l mai gasesti mai bine te uiti cu prieteni sau cu familia. Sper ca te-am ajutat