| mady66dxp a întrebat:

Hey va place Vampire Knight sau Soul Eater?big grin

Răspuns Câştigător
| alexsoare a răspuns:

Sunt moarta dupa Vampire Knight. Prima data l-am vazut subtitrat apoi dublat si dupa ce m-am plictisit de anime am citit toata manga. Personajul meu preferat este Kaname(impotriva preferintelor tuturor) iar scena mea preferata din Vampire Knight se gaseste in manga si este atunci cand, aflati in fosta lor casa Kaname ii spune adevarul despre cele intamplate in academie lui Yuuki apoi se saruta.
Nu am vazut Soul Eater niciodata dar daca tot mi-ai amintit de el o sa ii dau o sansa.

5 răspunsuri:
| eclipsegirl31 a răspuns:

Hey! Imi plac ambele, le-am vazut. Dar, daca ar fi sa aleg, as alege Vampire Knight.

| Saya555 a răspuns:

Daaa Vampire Knight:X:X:X:.ill adorrr dnee. abia astept sa apara sezonul 3

| Bobo15 a răspuns:

Soul Eater.

| qDoDop a răspuns:

DA! Vampire knight.:X am citit toata manga si vreau sa apara sezonul 3.cat despre Soul Eater.nu am vazut prea mult...dar din cat am vazut imi place la nebunielaughing nu pot sa adorm pana nu ma uit:X:Xlove struck

| LoveAnime4ever a răspuns:

Iubesc mult mult de tot si Vampire Knight si Soul Eater! love struck
Pur si simplu m-am indragostit de vampiri din clasa de noapte.
Iar Maka si Soul fac cea mai buna echipa.
Sper sa iti placa raspunsurile mele kiss