| traficantadepufuleti1234 a întrebat:

TPU buna! vreau sa va stiu parerea care anime va place cel mai mult din urmatoarea lista:d.gray-man,soul eater, vampire, DNangel knight.

dau vot la toti :*
si funda :*
PS:Sami spuneti de ce va place acel anime :*

4 răspunsuri:
| Jeanny22 a răspuns:

Amintiri...Mi-ai amintit de perioada aceea din viata mea cand eram nebuna dupa DN Angel.Cred ca am vazut toate episoadele in 2 sau 3 zile.Nu mai dezlipeam de calculator. Eu ti-l recomand din inima. E un anime romantic, dar si cu mister si actiune.Ca sa nu mai vorbim de comedie. Aiuritul de Daisuke te farmeca pur si simplu.
Uite, poti sa te uiti aici la el : http://www.peteava.ro/cauta/video/DN%20angel
Vizionare placuta!
Jeanny22!

| SamSon a răspuns:

Vampire

| XtmCamiii a răspuns:

Cel mai mult imi place vampire knight pentru ca e un aniime dramatic uneori comic e reusit e plin de mister si romantismlove struck
funda?big grin

| traficantadepufuleti1234 explică:

Jeanny22 mersi mult deja l-am vazut si mi-a placut foarte mult si eu termin animele foarte repede dupa cum am zis am dat tuturor vot astept mai multe raspunsuri :*