| Dandy52 a întrebat:

Heyhappy vreau sa ma uit la un film... ce imi recomandati?big grin imi plac : Eu sunt nr. 4; Ramona and Beezus; Leul alb.laughing stiu ca sunt genuri toootal diferite dar astea imi plachappy[fundita pentru. cele care imi plac]

8 răspunsuri:
| BRG a răspuns:

Nea Mărin miliardar, Mrs Doubtfire, filme extraordinare.

| GainaRosie a răspuns:

Uita-te si tu la "Garfield" 1, 2 "Big mama" "Zombie land"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

The notebook( superb film -il gasesti pe http://filmealese.com ) sau the life as we know it -viata asa cum o stim( il gasesti pe http:radiofly.ws ) Viz placuta si la multi ani! :)

| littlelogo a răspuns:

Hmmm filme de fete... sa-mi amintesc:
easy A, no strings attached,
altele: beverly hills chihuahua 1, 2
friends with benefits, letters for juliete, blue valentine, you again, 17 again, charlie st cloud,
astea au fost ce cred ca-ti va placea, acum ce-ti recomand:
Burried, Mr Nobody, The box, Afer life, the Triangle...

| littlelogo a răspuns:

Si ca o completare pentru ce cred ca iti place: Hannah MOntana: the movie, Another Cinderella Story, the last song

| andradaa123 a răspuns:

Pai uti dau unele care imi place foarte mult:twilight, new moon, eclipse si the vampire diaries este de fapt un serial dar sper sati placa

| yasemin_1970 a răspuns:

Uita-te la Remember Me.Cu siguranta o sa iti placa happy :*

| sabinutza_3452 a răspuns:

Pai un film mai SF dar frumos este Twiling care mi-a placut enorm.nu stiu daca l-ai vazut, sau 17 Again e fain. Astea sunt unele din preferatele mele.