| Melindutza a întrebat:

Heyy! Am o intrebare: Ati vazut FILMUL Death Note-Ultimul nume? Daca da..cam cat de de groaza e? La cati ani e indicat sa te uiti la el? URGENT! Funda happy

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Nu e de groaza, eu am vazut toate cele 3 filme Death Note. Este indicat sa il vezi de la varsta de 12 ani.

| Melindutza explică (pentru DayByDay):

Multumesc:*! Eu am 13 deci ma uitbatting eyelashes

| Melindutza explică (pentru DayByDay):

App: Cum se cheama fiecare film?

8 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Death Note, Death Note: The Last Name si Death Note: L Change the World.

| Melindutza explică (pentru DayByDay):

Multumesc!

| DayByDay a răspuns (pentru Melindutza):

Cu placere ^^.

| DayByDay a răspuns:

Apropo, dar primul film l-ai vazut? Ca cel de care zici tu este al doilea.

| Melindutza explică (pentru DayByDay):

Nu l`am vz. Acum il caut sa ma uitlaughing. Pe net oare il gasesc? Sau trebuie sa-l descarc?

| DayByDay a răspuns (pentru Melindutza):

Da, cred ca ar trebuie sa-l descarci. Nici eu nu-l gasesc online subtitrat.