| danielutsaa a întrebat:

Heyy:d
cine stie dupa ce carti a fost facut filmul supernatural? am cautat si am gasit doar o carte dar nu a aparut inca si nu stiu sigur daca are legatura cu filmul.

4 răspunsuri:
| MadRaven a răspuns:

Daca te referi la serialul de pe discovey supernatural, asa cum am inteles eu, atunci nu e inspirat din nicio carte, e inspirat din legende, povesti de groaza, mituri etc.
Numai bine!

| danielutsaa explică (pentru MadRaven):

Ok. la acela ma refeream oricum multumescwinking

| MadRaven a răspuns (pentru danielutsaa):

Cu plare.Ma bucur ca te-am ajutat :*

| trolololo a răspuns:

Daca te referi la serialul Supernatural, el e inspirat din diverse legende, mituri, chiar și fapte reale. Nu exista o carte după care sa fie bazat.