| danielutsaa a întrebat:

Heyy:d
Cine stie cateva site-uri de unde pot comanda carti cu vampiri? multumesc anticipat:*

15 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Emag. Ii dai click pe categoria Carti - Beletristica. Sau cauti cartile respective.
Bafta!

http://www.emag.ro/beletristica

| HueyFreeman a răspuns:

De pe Gugal fata draga. Ai cautat inainte sa intrebi?

| danielutsaa explică (pentru HueyFreeman):

Intai invata sa vorbesti si dupa aceea comenteazalaughing

| HueyFreeman a răspuns (pentru danielutsaa):

Sa vorbesc? In ce sens? Vad ca ma descurc destul de bine. Trebuia as scriu cu k, sa bag niste sh sau tz? Si nu vad ce mare filozofie sa dai un sarci pe Gugal inainte sa intrebi aiurea. Mai ales ceva asa de banal ca iti ia 2 secunde sa gasesti.

| danielutsaa explică (pentru HueyFreeman):

Nu se scrie gugal ci google. acum ai inteles?

| HueyFreeman a răspuns (pentru danielutsaa):

Ba da-ma dracu, chiar nu stiam.

| danielutsaa explică (pentru HueyFreeman):

Pai atunci scrie corect daca stiilaughing

| HueyFreeman a răspuns (pentru danielutsaa):

Poate nu vreau. Ai vreo problema cu asta? Atata timp cat se intelege perfect nu vad care este problema. Sa ai o seara placuta.

| Dilavia a răspuns:

Eu am citit cartile casa nopti sunt 8 volume pana acum dar sunt foarte misto primul se numeste semnu uite situl lor de unde poti sa cumperi dar sunt cam scumpe asa ca iti mai dau un sit cu reducere! uite siturile:
http://www.litera.ro/casanoptii/
si cel care are cartile la reducere:
http://www.elefant.ro/......63619.html
si la al doilea sa le vezi si pe celelalte volume scrii acolo sus la cauta "casa noptii-volumul 2" sper ca te-am ajutat pa! sarbatori fericite si la multi ani!

| MetalheadSatan666 a răspuns:

Elefant.ro

| danielutsaa explică (pentru MetalheadSatan666):

Mi.am facut cont si as vrea sa comand cv dar cam cat costa transportul?

| MetalheadSatan666 a răspuns (pentru danielutsaa):

8 lei prin posta si 13 lei curier rapid.

| AlissLola a răspuns:

Si eu citesc acest gen de carti. Eu le comand de pe Ledabooks, zona fantasyhappy Sper ca te-am ajutat.