| HappyKiddd a întrebat:

HeyYy! MI s-au terminat toate serialele: Pariu cu Viata si Iubiri Secrete! Acum numai stiu la ce sa ma uit! Toti sunt in vacanta si spun ca "Ne vedem la toamna"...pff ce najpa! Vreau si eu niste filme\seriale,dar nu seriale care au vreo nu stiu cate de episoade,vreau niste seriale noi! Nou aparute! Sau filme, orice!

1 răspuns:
| Adrienutza_3542 a răspuns:

Da si mie imi pare rau ca s-a terminat Pariu cu viata...dar acum ma uit online la,, Pretty Little Liars'' e foarte interesant uite macar la primul episod si ai sa veziwinking