| anonim_4396 a întrebat:

Heyyy prieteni vreau si eu filme sau seriale cu adolescenti :X ca de exemplu "baiatul rau se indragosteste de fata mai cuminte " big grin am vazut deja big grin "10 Thinks i hate about you"Gossip girl" The vampire diaries "Twilight"American Pie"College"Pretty Little Liars" multumesc... happy Fundytza big grin

6 răspunsuri:
| uoiza a răspuns:

City hunter, boys over flowers, playful kiss

| P3ps1Tw1st a răspuns:

Blue Mountain State...serial de adolescenti mie imi place da u deciziwinking

| queerkulture a răspuns:

Jeux d'enfants si 500 days of summer. Filme.
Ca serial, ai putea sa incerci Skins, desi ma indoiesc ca unei "fetite" ca tine i-ar putea place.

| KaterinaPetrova a răspuns:

Am obs ca ai vazut vampire diaries dupa nume. incearca a walk to remember sau what a boy girl thing

| MaryAnneM a răspuns (pentru cristi2011):

Foarte amuzant filmul Jack&Jill