| anonim_4396 a întrebat:

Hi. Aș dori să vă întreb dacă știți un anime care să conțină umor, ficțiune pentru adolescenți și romantism cred? laughing Vă mulțumesc anticipat!

10 răspunsuri:
| ﱞﱞﱞ a răspuns:

Prison school, Shimoneta, Angel beats, Waiting in the summer, Mayo Chicki(favoritul meu pe sectiunea Romance/comedy), Golden time(Al doilea favorit pe sectiunea romance/comedy)

| aLExaNdRuUUul a răspuns:

Gasesti pe boomerang. Sau pe alte canale de desene animate, si vei vedea cum se numesc desenele respective.

| ﱞﱞﱞ a răspuns (pentru aLExaNdRuUUul):

Nu se referea la desene animate -_-

| denisadr a răspuns:

Dacă nu te-ai uitat la "full metal alchemist" iti recomand. :-)

| JohnJames a răspuns:

Avatar big grin

| Kawaiiotaku a răspuns:

Shigatsu wa kimi no uso
My little monsters

| Lazar_Ana_2001 a răspuns:

Golden time, lovely complex, sukite ii na eu, kimi ni todoke, kaichou wa maid sama,

| CraciunFericitDenis a răspuns:

Naruto Shippuden. Funda daca te-am ajutat!winking

| Simion_Ana-Maria_1994 a răspuns:

Akatsuki no Yona ^_^

| STAS1K a răspuns:

Anistar.ru