| Berede a întrebat:

As dori sa vad un anime, in care personajele sa nu fie copii ci adolescenti, la liceu, de exemplu. Sa fie comedie, actiune, romantism si sa-ti mentina atentia. Ceva recomandari aveti? big grin

Răspuns Câştigător
| Eu6666661 a răspuns:

Ce zici de noragami, are doua sezoane. Sau daca vrei ceva yaoi te poti uita la Love stage. Alte anime...Free,Kuroko no basket, Death note dar cred ca l-ai vazut, Dororo- nu e cu scoala dar e asa de blana. Daca nu iti plac aceste animeuri ai putea intra pe anime kage si la genuri. Acolo bifezi ce cen de anime sau manga vrei si iti da o gramada

3 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Foarte misto desi scurt mi-a parut death parade este ceva drama dar romantica, arata ca moartea poate fi si romantica si nu doar infricosatoare, e cu cupluri si nu numai, este ceva frumos dar prea scurt din pacate https://www.imdb.com/title/tt4279012/?ref_=nv_sr_2?ref_=nv_sr_2

| Berede explică:

Va multumesc frumos! Nu prea m-am uitat la anime pana acum, mi-a recomandat cineva sa ma uit la Attack on Titan si mi s-a parut interesant si am zis ca as vrea sa vad si alt ceva, mai pe gustul meu.

| Berede explică (pentru Berede):

Am vazut cateva episoade si din Diabolik Lovers, dar nu reusesc sa gasesc un site in care sa le vad pe toate.