| Savannah a întrebat:

Hi am vazut de curand un film p hallmark despre o scoala de fete. pe una dintre ele o chema pinka sau asa ceva si era cu un baiat snake. si scolala trebuia sa fuzioneza cu una de baieti iar fetele au facut tot ce au putut pentru a opri fuzionarea. stiti cumva cum se numeste?

Răspuns Câştigător
| hhhdd a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/The_Hairy_Bird.O chema Tinka Parker.

5 răspunsuri:
| Mwha a răspuns:

Nu am vazut filmul...

| Eff a răspuns:

St trinian's?

| justme2025 a răspuns:

Am vazut si eu filmul dar mai demult. Imi pare foarte rau dar nu iti pot fi de ajutor. Nu imi mai aduc nici eu aminte.

| Cσσкiє a răspuns:

Fetele fac legea.

| Asiryx a răspuns:

Titlul Filmului este "Fetele Fac legea" happy