| chupachups1234 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film. Deci era o fata, o chema Britney si era majoreta sefa la o scoala, dupa care trebuia sa se mute la alta scoala, a predat rolul de majoreta sefa alteia, si a jurat ca nu va mai fi niciodata majoreta, iar cand s-a dus la cealalta scoala pana la urma s-a facut acolo majoreta si majoreta sefa de acolo o ura. Dupa asta s-a indragostit de un baiat de la scoala aia, iar ea avea deja un iubit, mai tarziu i-a dat papucii... etc. Deci stie cineva cum se numeste?

2 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Off...stai sa imi amintesc...stai asa ca stiam! uff.gata mi-am amintit, se cheama ``Majoretele:totul sau nimic``
uite si un link:http://www.cinemagia.ro/......mic-16734/

| spago a răspuns:

Bring it on: All or nothing :X
Daca ti-a placut, poate o sa iti placa si Bring it on: In it to win it si Bring it on:Fight to the finish