| Askveceza a întrebat:

Hi! Toti cei care le place filmul Intalnirea Inimilor (Dill Mill Gaye DMG) sa spuna si sa dea argumente...

Răspuns Câştigător
| Danyelusha a răspuns:

Imi place mult de tot serialul asta, imi place dragostea pe care si-o poarta unii altora si momentele comice, pe langa cele de drama care te tin cu sufletul la gura. Cel mai mult imi place deRidhima si de Armaan, care se vor reintoarce in curand. Si apropo mi-a placut mult si Culoarea fericirii, dar imi pare rau ca nu a aratat si niste momente romantice intre Ragini si Anmolwinking

| Askveceza explică (pentru Danyelusha):

Si eu ma uitam la Culoarea fericirii

5 răspunsuri:
| SimonaSymo a răspuns:

Il ador. din prima clipa in care l-am vazut mi s-a parut foarte tare.este un fil foarte dragut in care dragostea, drama si comedia se imbina si la sfarsit rezulta un super film.

| oanaro a răspuns:

Corect: " Toti cei carora le place filmul..."

| Askveceza explică (pentru oanaro):

Marsh mha... Inteligent-o.