| Spanic a întrebat:

Hristos a Inviat! am o mica intrebare...
as vrea sa privesc o telenovela de a Gabrielei Spanic,
si nu pot ajunge la una concreta
Ma puteti ajuta,care este cea mai, cea mai interesanta telenovela a Gabrielei, in fine care voua v-a placut cel mai mult?
o mica sugestie in afara de ( Prizoniera si Tierra de Passiones)

5 răspunsuri:
| Lynna a răspuns:

Buna. Mie mi-a placut Emperatriz ( Gaby este personaj principal ) dar si Stapana-Soy to Duena ( este atagonista). Ti le recomand pe ambele.

| Spanic explică (pentru Lynna):

Mersi de opinie, caut tot netu, si nu gasesc Emperatriz in traducere rusa...

| Lynna a răspuns (pentru Spanic):

Uite aici ( al doilea server) http://www.telenoveleonline.com/......nline.html

| Any_3777 a răspuns:

Intrusa

| jan33tt a răspuns:

Emperatriz