| Onisoor a întrebat:

Hristos a inviat! Pe cine a eliminat la ultima emisiune „Burlacul" (am ratat emisiunea)

Răspuns Câştigător
| georgianadeea a răspuns:

Uite am aici un link dar este doar eliminarea daca mai gasesc ceva iti trimit:http://burlacul.a1.ro/......e_500.html

6 răspunsuri:
| rapidistzu a răspuns:

Sal, toate fetele au renuntat ca a plecat fata aia roscata(nu stiu cum o cheama). Dar emisiunea continua joi.

| Onisoor explică (pentru rapidistzu):

Mersi1A plecat si Sasha si Adelina?

| Onisoor explică:

Gata am vazut episodul!
Nu-mi vine sa cred!

| georgianadeea a răspuns:

Da si ele au renuntat. O sa vina un alt burlac care o sa il inlocuiasca pe Vladimir dar fetele o sa ramana aceleasi.

| Onisoor explică (pentru georgianadeea):

Maaama! Cand a fost mai interesant nu m-am uitat! Dar care a fost eliminata? Alexandra?
AAA! si daca stiti unde pot vedea episodul dati un link! happy