| TaylorSwift a întrebat:

Dau fundita! Pentru cei care se uita la Burlacul:
Aveti idee de ce a eliminat-o pe Roxy, si a pastrat-o pe (scorpia sufocanta) Mihaela? De ce le-a ales pe Mihaela sau pe Violeta in locul lui Roxy? Imi poate spune cineva de ce a eliminat-o pe Roxana(cea mare), de ce credeti ca l-a enervat pe Cata? Cine-mi poate raspunde primeste fundita(mai ales pentru raspunsul pentru ultima intrebare)! Stiu ce s-a intamplat in aceasta emisiune vreau doar sa vad cum reusiti sa-mi explicati(am vazut emisiunea).

Răspuns Câştigător
| Dulke a răspuns:

Sincer, roxana este mult pre frumoasa pentru catalin, o ador o simpatizes este o femeie de casa care isi doreste o viata linistita si o familie fericita cu copii frumosii, in primul rand catalin in cariera lui trebuie sa fi sigur ca nu are timp de famile si are foarte multe amante, care stau pe langa el bine inteles pentru banii lui, roxana nu este pentru el oricare fata matura si simpla s'ar comporta la fel ca ea dar burlacului nostru ii plac fetele de rangul lui care sa se destrabaleze. fundita:X:X //si la enervat deoarece este foarte modesta Catalin a acceptatu inca de la inceput pentru frumusete nici vorba pentru caracter. mi'e una mi s-a parut o fata calculata care nu ii place sa agasese oamenii si calma din potriva catalin este opusul ei :X sper sa isi gaseasca pe cineva care s ao respecte pentru cea ce e deoarece este o tipa minunata 1:X pwpilove struck

4 răspunsuri:
| daii a răspuns:

Lu' Bote ii plac blondele fara "dar si poate"!

by daiiwinking

| Nastia a răspuns:

O place pe mihaela pentru ca se tot urca pe el. e parasuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ciao! Nu esti singura care a vazut tot Burlacul, sincer am ramas si eu surprinsa de faptul ca a aleso pe Mihaela in locul Roxanei mici... Iar cealalta la enervat pe bote cu faptul ca el cauta aventura si nu o,, Fitzoasa''. Infien alegerea lui, iar pe Mihaela probabil de aia a aleso deoarece e mai ...nu stiu cum sa iti spun :,, se ofera pe tava '', nu pot sa spun ca e un lucru bun, dar daca lui ii place.Nam ce face.Acum ramane de vazut cine va fi aleasa lui Bote big grin.
Cius :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am o alta intrebare - cine se poate uita la Burlacul suficient de mult ca sa poata comenta?
Mi se pare o pierdere de vreme mai mare decat Nora pentru mama si Fata lu' tata luate impreuna.