| Narcis2007 a răspuns:

Nu e rau

| PROTOTYPE a răspuns:

Este tare big grin

| MaliciousDeath a răspuns:

Nu,nu-mi place. Oricine poate combina niste secvente fara sens, sa puna o melodie fara sens pe fundal si sa incarce rezultatul pe youtube.Nu are nimic deosebit.

| ღHinataღ explică (pentru MaliciousDeath):

Sau poate tu nu ai nimic interesant de zis

| MaliciousDeath a răspuns (pentru ღHinataღ):

Posibil,dar n-ar strica sa inveti sa accepti si opinii diferite de ale tale.Doar spun.

| ღHinataღ explică (pentru MaliciousDeath):

Ai dreptate, imi pare rau, dar poate cineva munceste, si rezultatul nu e oribil, ci chiar frumos si nu e chiar cel mai potrivit mod a-i spune ca ca s-a chinuit degeaba

| MaliciousDeath a răspuns (pentru ღHinataღ):

Ok,stiu ca nu-i tocmai putin de lucru si ca a muncit, foarte dragut c-a incercat, nu e oribil, insa nu se ridica la asteptarile mele si prin urmare consider ca mai are de lucrat.Totusi,din moment ce nu e facut de tine, de ce te implici emotional atat de mult?

| ღHinataღ explică (pentru MaliciousDeath):

Pai,nu ma implic emotional.Sincer,nu sunt cineva care se bazeaza prea mult pe emotii, si da, mai are putin de lucrat (inca vreo 4-5 ore)pentru a atrage atentia! Candva, am postat si eu un video pe youtube, candva...demult..si stiu cum te simti cand cineva iti zice ca simplul fapt ca ai incercat sa faci ceva bine e pur si simplu un gunoi

| MaliciousDeath a răspuns (pentru ღHinataღ):

Ba da, te implici.Si te-ai simtit aiurea pentru ca ai tinut cont de parerea unui necunoscut cand nu trebuia.
Din moment ce nimeni nu-i poate multumi pe toti, tot ce trebuie sa faci este sa-ti schimbi putin mentalitatea.El iti lasa un comentariu mai mult sau mai putin politicos, tu il citesti; daca a spus ceva ce te-ar fi putut ajuta(critica constructiva)te folosesti de el, iar daca nu, treci pur si simplu mai departe.E simplu si necesar daca esti serioasa in legatura cu ceea ce faci.
Si wow, nici nu stiu cum de la un amv am ajuns sa vorbim despre de-astea.

| ღHinataღ explică (pentru MaliciousDeath):

Mentalitatea mea e perfecta si am incercat sa fiu politicoasa! Dar daca primul mod nu functioneza, atunci apelez la modul 2 virtual(in viata reala baietii nu ma enerveaza, se tem de mine fiindca fiecare a incasat sau un pumn sau o palma de-a mea fiindca ma faceau mititica clasei).Bun, deci care este modul 2 virtual? M2V este exprimarea parerii directe,fara a inconjura o mie de km,fara a tine cont de politete!
Am incercat sa fiu politicoasa cu tine, dar are rost? Ti-o spun, poate nu e ordonata cum trebuie, tara-bara si tot asa, dar secventele folosite sunt suficient de comice.Asa ceva il(sau o)pe Maria Ta?
http://www.youtube.com/watch?v=3uwyFpekco0(suficiente efecte, NU?)
http://www.youtube.com/watch?v=3uwyFpekco0

| ღHinataღ explică (pentru MaliciousDeath):

In plus,matale nici macar n-ai incercat sa vezi cat de greu este sa faci chestiile alea, da, nu e perfect, nu neg, dar nu fiecarehttp://www.youtube.com/watch?v=Hcz__Avwd98 ppoate sa fac chestii din astea!

| MaliciousDeath a răspuns (pentru ღHinataღ):

Ce grea de cap esti.Nici nu stiu de ce am incercat sa te ajut.Hai mai bine s-o lasam moarta.

| ღHinataღ explică (pentru MaliciousDeath):

Tu esti cel greu de cap.idiotule,am incercat sa nu te jignesc dar chiar nu e posibil! tu nu m-ai ajutat intai consulta asta, pentru a vedea sensul la a ajuta! http://dexonline.ro si o zic POLITETEA ESTE O PIERDERE DE TIMP CU TANTALAII!

| g4mma a răspuns:

Penibil

| Kirito21 a răspuns:

Sincer mie nu mi se pare nimic tare la acest amv e complet pe langa ritm nu foloseste efecte deloc si nu are subtitrarea scoasa.
asa ceva mi se pare mie tare mult masking si efecte si sunt combinate mai bine de 20 de animeuri
http://www.youtube.com/watch?v=i40znPstTcw

| ღHinataღ explică (pentru Kirito21):

Ce legatura au aici rochiile de seara, ma rog?

| Kirito21 a răspuns (pentru ღHinataღ):

Scuze am pus din greseala linkul ala am modificat ulterior

| ღHinataღ explică (pentru Kirito21):

Nu-i nimica, oricum dragute rochiile

| CartofiorDulce a răspuns:

Asa si asa.