| Geanyyyx a întrebat:

HY! Spuneti-mi si mie va rog niste filme de groaza cu adolescenti gen Tamara sau The House Of Sorority Row(adica unii isi omoara un prieten/coleg si apoi il ingroapa)...sau ceva de genubig grin FUNDA!

2 răspunsuri:
| DeathTheKid a răspuns:

Tamara aaalaughingdaca nu iti ziceam eulaughing

in fine incearca Masters of Horror, 13 Ghosts(daca inca nu l-ai vazut) si Session 9

| Sabryy a răspuns:

Resident - Evil (sunt 5 parti) in care este vorba despre virusul T, anume cel care invie celulele moarte, anume zombie. Este foarte de groaza. Ti-l recomand!